top of page
Wisiorek "Diament w Halo biały"

Wisiorek "Diament w Halo biały"

Diamentowy wisiorek z dużym Brylantem idealny na każdą okazję w wersji w białym odcieniu złota. Przepięknie spełnia się w roli biżuterii wieczorowej jak i na codzień. Zaprojektowany specjalnie by móc przewlec go na drobnym łańcuszku. Centralny kamień to naturalny Diament o masie  0,31 ct ( SI1/E ),  który jest otoczony białymi brylantami o łącznej masie 0,18 ct ( VS2-SI1/G+ ) . Wszystkie kamienie w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach szlifu. Całość wykonana z białym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ).  Łańcuszek dokupywany oddzielnie. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

zł8,300.00Price
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page